Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Hanife Kara hanife.kara@amasya.edu.tr 4785
Dr. Öğr. Üyesi Hüsna Kaya Kaçar husna.kacar@amasya.edu.tr 4644
Dr. Öğr. Üyesi Merve Yurttaş merve.yurttas@amasya.edu.tr 4730
Arş. Gör. Aybike Gizem Kayacan aybike.kayacan@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Buse Sarıkaya buse.sarikaya@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Kübra Işgın Atıcı kubra.isgin@amasya.edu.tr 4725
Arş. Gör. Mehmet Arif İçer marif.icer@amasya.edu.tr 4725
Arş. Gör. Ümüş Özbey umus.ozbey@amasya.edu.tr 4725
Ebelik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Murat Öztürk duygu.murat@amasya.edu.tr 4715
Dr. Öğr. Üyesi Gamze Fışkın gamze.fiskin@amasya.edu.tr 4749
Dr. Öğr. Üyesi Mesude Uluşen mesude.ulusen@amasya.edu.tr 4738
Dr. Öğr. Üyesi Safiye Özkan safiye.temel@amasya.edu.tr 4738
Öğr. Gör. Aslı Yılmaz asli.bellikli@amasya.edu.tr 4715
Öğr. Gör. Zeliha Karapelit zeliha.kandemir@amasya.edu.tr 4725
Arş. Gör. Betül Uzun Özer betul.uzun@amasya.edu.tr 4786
Arş. Gör. Elif Çilesiz elif.cilesiz@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Emine Akça emine.akca@amasya.edu.tr
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Kübra Okuyucu kubra.okuyucu@amasya.edu.tr 4788
Arş. Gör. Aybike Şenel aybike.senel@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Ecem Karanfil ecem.karanfil@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Fulya İpek fulya.ipek@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Gamze Gülsün Yılmaz gamze.yilmaz@amasya.edu.tr 4787
Arş. Gör. Gökhan Maraş gokhan.maras@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Hatice Nihan Özbey nihan.bozkurt@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Leyla Sümeyye Eraslan leyla.eraslan@amasya.edu.tr 4725
Arş. Gör. Tuğçe Çoban tugce.coban@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Yasin Ekinci yasin.ekinci@amasya.edu.tr 4725
Arş. Gör. Zeliha Çelik zeliha.celik@amasya.edu.tr 4720
Hemşirelik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu sezer.komsuoglu@amasya.edu.tr 4720
Doç. Dr. Neslihan Karavin neslihan.karavin@amasya.edu.tr 4729
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Topbaş eylem.topbas@amasya.edu.tr 4734
Dr. Öğr. Üyesi Gonca Üstün gonca.ustun@amasya.edu.tr 4787
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Yıldız Daş Geçim gozde.das@amasya.edu.tr 4724
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Gümüş kenan.gumus@amasya.edu.tr 4727
Dr. Öğr. Üyesi Merve Çayır Yılmaz merve.yilmaz@amasya.edu.tr 4746
Dr. Öğr. Üyesi Neşe Uysal nese.uysal@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nurhan Doğan nurhan.dogan@amasya.edu.tr 4728
Öğr. Gör. Aslı Memiş asli.memis@amasya.edu.tr 4784
Öğr. Gör. Gülay Bingöl gulay.bingol@amasya.edu.tr 4726
Öğr. Gör. Öznur Görgen oznur.gorgen@amasya.edu.tr 4726
Öğr. Gör. Saadet Gonca Mavi Aydoğdu goncamavi@amasya.edu.tr 4618
Arş. Gör. Alev Yıldız Ilıman alev.iliman@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Dilara Aydın dilara.aydin@amasya.edu.tr 4744
Arş. Gör. Mücahide Gökçen mucahide.gokcen@amasya.edu.tr 4720
Arş. Gör. Selin Ahsun selin.ahsun@amasya.edu.tr 4720